ÖZEL DRC OKULLARI

E-store

Maltepe Kolejler

Drc eğitim kurumları olarak Maltepe kolejleri denildiğinde varlığımızı en iyi şekilde sürdürmekte olduğumuz semtimiz ile bütünleşmiş kimliğimiz akla gelmektedir. Özellikle eğitim anlamında kazandırmış olduğumuz yenilikler ve doğru eğitim modeli seçimlerimiz ile pek çok kuruma örnek olmaktayız. Bunu prensip haline getirmiş ne olursa olsun sevgi ve saygıdan vazgeçmeden eğitim sistemimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

Maltepede kolej araştırdığınız bir konu ise mutlaka iletişim bilgilerimizden bizleri arayarak sistemimize ulaşabilirsiniz. DRC Özel okulları olarak konumumuz  Maltepedeki koleji olan kurumumuzun kampüsünü  ziyarete gelebilirsiniz.

DRC Maltepe kolej fiyatları hakkında

Daha önceki konularımızdan birisi çevre semtlerdeki okul fiyatları hakkındaydı. Şimdiler de en çok belki de kafayı kurcalamakta olan bu durum soru işaretlerine yer vermektedir. Sizleri aydınlatmak adına blog yazılarımızda özel okul fiyatları bilgisinden tutunda kolej listelerine kadar yayınlamaktayız.

DRC kolejleri olarak Maltepedeki özel okul kampüslerimiz sürekli bir yenilik ve eğitim anlamında gelişim içerisindedir. Bizleri kurumsal olarak tanımanız adına eğitim tanıtım günleri ve normal ziyaretleriniz için bekliyoruz. Derece eğitim kurumları olarak neredeyiz bahsetmek gerekirse eğer;

Maltepe Kampüsü YERLEŞKESİ

:Orhangazi Cad. Tınaztepe Sk. Cevizli Mah. No:9 Maltepe / İst (Anaokulu - İlkokul - Ortaokul)

:444 4 072 - 0216 352 03 72

:info@drckolejleri.com

MALTEPE Yol tarifi :
OTOBÜS YOLU ULAŞIM :Orhangazi caddesi durağı 
MİNÜBÜS YOLU ULAŞIM :E-5 Üzeri gülsuyu köprüsü 
METRO YOLU ULAŞIM :Gülsuyu durağı 

yer almaktayız. Aynı zamanda Küçükyalıdaki lise, ortaokulları, anaokulları eğitimi vermekte olduğumuz şubelerimizi de inceleyebilirsiniz.

Küçükyalı Kampüsü YERLEŞKESİ

:Altıntepe Mah.Bağdat Cad.No:95 Küçükyalı - İstanbul

:0216 417 46 23

:info@drckolejleri.com

KÜÇÜKYALI Yol tarifi :
Minibüs yolu bağdat cd üzerinden bağar sokağı durağı
OTOBÜS YOLU ULAŞIM :Minibüs yolu bağdat cd üzerinden bağar sokağı durağı 
MİNİBÜS YOLU ULAŞIM :Minibüs yolu bağdat cd üzerinden bağar sokağı durağı 
METRO YOLU ULAŞIM :E-5 Küçükyalı veya bostancı durağı yürüme mesafesi 15 dk 

Heryerde her zaman için başarılı adımlar atmak adına zirvedeki kaliteli eğitim için her detayı ayrıntısı ile kullanarak Maltepedeki kolejler arasında tavsiye edilmekte olan dev isim olarak geçmekteyiz. Bununla gurur duymakta olan bizler sizlerin de arkasında velilerimizin olduğunu bilerek yolumuza en sağlam adımlar ile devam etmekten gurur duyuyoruz. Son yıllarda gelişmekte olan kurumumuzun bünyesinde bulunan öğrencilerimiz geleceğe en umutlu ve sevgi dolu hali ile asılırken sizler için elimizden gelenden de fazlasını yapmak adına çalışmaktayız.

DRC Özel Okulları olarak Maltepedeki Kolej Tavsiyeleri

maltepe kolejler ve özel okullar

Hem kendi velilerimizden hem de sizlerden gelen tavsiyeler ile birlikte bölgesel anlamda yerimizin öneminin ne denli büyük olduğunu bilmekteyiz. Eğitim kapsamında DRC kampüslerinin de bulunduğu semtdeki Maltepedeki kolejler tavsiyesi istemekte olan velilerimiz için kesinlikle Derece farkını görmelerini istemekteyiz. Son yılların başarılı isimleri kapsamında yer almakta olan kuruluşundan bugüne tek her zaman yeni ve ileriyi benimsemiş okulumuz ile onur duymaktayız.

Özel kurumlar arasında varlığını senelik birikimler ile ispatlamış olan DRC Özel Okulları için söylenecek pek çok detay bulunmaktadır. Şubeleri arasında DRC Maltepe kolejler bulunur. Çevre geneli de tercih oranlarımız son derece yüksektir. Tavsiye vermek gerekirse, seçim yaparken sizler de bu özel okul ve kurumlardan eleyerek tercih yapmalı ve buna göre ilerlemeler gerçekleştirmelisiniz. Aksi takdir de öğrenci kurumu benimsediğinde farklı konumlar ve farklı sorunlar ortaya çıkacaktır. 

Kesinlikle eğitim seneler boyu devam eden bir durumdur. Öylesine ve gelişim dönemleri takip edilmeksizin gerçekleşemez. Bu sebeple yıllar boyu eğitim üzerindeki gelişmeleri takipte kalmalısınız. Seçimlerin öneminde ise belli başlı kuralları kendinize yol edinmelisiniz.

Drc eğitim kurumları olarak bizler her branş için ayrı eğitimi veriyoruz. Bu sebeple tüm okullarımızı incelemenizi öneriyoruz. Derece olarak Maltepedeki kolejleri ilkokulları, anaokulları, özel liseleri ve daha fazlası adına her eğitim branşı için çalışmalarımız sürmektedir.

DRC Maltepe İlçesi Kolej Eğitimi 

Özel okul isimleri arasında varlığı Maltepe ilçesi kapsamında geçen kurumumuzda eğitim anlamında tüm branşları verdiğinden bahsetmiştik. Derece Maltepe koleji bu sebeple okulların çoğunlukla eğitim düzeyleri önemli olduğunu vurgulamaktadır. Aynı zamanda ağırlıklı olarak düzey sınav sistemi sonucunda oluşa farklı öğrenci tiplerine dikkat edilmesinin gerekliliğini de sürekli vurguluyoruz. Bu  sebeple yapacağınız araştırmalarda özel okulları Maltepe'de bu şekilde belirleyebilirsiniz.

Kolejimizin etkinlik programları;

  • İleri düzey matemetik eğitimi ve fen bilgisi uygulamaları
  • Güzel konuşma teknikleri ve yazma eğitimleri 
  • Bilim kültür ve sanat adına geziler
  • Hızlı okuma adına yapılan tekniklerin geliştirilmesi ve uygulanması
  • Voleybol basketbol gibi spor dalları ile öğrencilerin zeka gelişimlerine katkı sağlanması
  • Liderlik, girişimcilik gibi öz benlik aşılanmalarının sağlanması adına herşey. 
  • Satranç ve zeka turnuvaları

Maltepede kolej eğitimi vermekte olduğumuz Derece Özel Okulları ileri düzey teknikler d gerçekleştirilmektedir. Bu ve bunun gibi pek çok aşama esnasında yol göstericidir.

Okulun büyük bir önemi olduğu konusu söz konusudur. Aynı zaman da bunlar dışında düşünme üretme ve bu düşünceyi tasarlayabilme yetisi de çok önemlidir. Bunu sadece okulda öğrenemez, eğitimi alacak çocuk için ancak temelli burada atılır. Gelişim rehberliği ise bu noktada devreye girer. Geleceğin liderlerini yetiştirme konusunda ufak çaplı yöntemler ile öğrenci desteği sunulmaktadır.

Yabancı diller ile destek programları eşliğinde aktif yabancı dil eğilimleri bu gelişim aşamasında verilmektedir. Mutlaka bu tarz programlar belli aşamalar da gerçekleştiriliyor ve geliştiriliyor. Sistemin asla ve asla gerisinde DRC olarak kalmayıyoruz. Öğrencilerimizi en üst düzeylere taşıyoruz.

Maltepe'deki kolejleri ile DRC Özel Anaokulları

İlçe genelinde yer alan kolejler genel itibari ile özel anaokulları adına eğitimi temel düzey de vermektedirler. Kurumsal değerleri yüksek kolej statüsünde kendini ispatlamış kurumlar için ilkokulları geçişi sağlanmadan öncesin de son derece önemli diyebilmekteyiz.

Değerli olarak görülebilecek nadide bilgiler ışığında anlama ve öğrenim işlemleri anaokulu eğitimi ile kazandırılır.