ÖZEL DRC OKULLARI

E-store

Başakşehir Kolejler

 

 

Başakşehir Kolejler

 

 

Eğitim sisteminde kalıplaşmış sistemin dışına çıkıp yenilikçi yapıya sahip okullarda okumak her bakımdan büyük önem arz etmektedir. Bir okulda olması gereken en büyük özellik zaten yenilikleri takip etmesi ve aynı zamanda uluslararası eğitim sistemleri takip etmesidir. Eğer çocuklarınızı özel bir okula yazdıracaksanız bu şartları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim. Bu tarz eğitim sistemini sağlayan pek fazla kurum yoktur. Aslında devlet okulları da bu konuda pek ileri seviyeye ulaşmış değildir. Hal böyle olunca çocuklarımızın Avrupa şartlarında yetişmesi ve birçok yenilikten geri kalmaması için güzel bir koleje göndermemiz şart oluyor.

DRC Kolejleri ile Eğitimin En Kaliteli Halini Görün!

Drc Kolejleri de bu konuda üstün performans gösteren her bakımdan köklü bir yapıya sahip bir kuruluştur. Kendine has nitelikli Türk eğitim sistemiyle diğer kolejlerden her zaman bir adım önde ilerlemektedir.  Türk Milli Eğitim Bakanlığı ile eş zamanlı ilerlemeler kaydetmekte ve tıpkı devlet okullarında yer alan müfredatı yenilikçi sisteme en uygun şekilde işlemektedir.  Drc Kolejleri hem bu konuda kendini geliştirmiş hem de aynı zamanda birçok farklı yenilikçi yapıyı da hem bize hem de çocuklarımıza sunmaktadır. Şimdi bu diğer avantajlardan söz edecek olursak eğer yabancı dil eğitimi ve sorgulamaya dayalı eğitim sistemini çocuklara empoze etmeye çalışmasından söz etmek isterim. Dil eğitiminin ne kadar önemli olduğunu zaten tartışmaya bile gerek yok ancak çocukları test ve ezber mantığından ise sorgulama dürtülerini harekete geçirecek yöntemler geliştirmektedir. Artık bilindiği üzere tek bir dil bize yetmemektedir. Çift dil mantığı ile ilerleyen Drc kolejleri de bu konuda size birçok avantaj sunmaktadır. 

İstanbul’da birçok farklı noktada Drc kolejlerinin engin kalitesini yaşama şansına sahipsiniz. Başakşehir bölgesindeki kolejler olarak aratıldığında da Drc kolejlerinin karşımıza çıktığını görüyoruz. Her bölgede her ilçe için henüz açılmış olmasak da bu bölgeye yakın kampüsleri seçip gelme şansına da sahipsiniz.  Başakşehir Kolejler konusunda ilerleme gösteren semtlerden birisi olarak görülmektedir. Ancak bu bölgede ve buna yakın bölgelerde gidebileceğiniz en kaliteli eğitim kurumlarından biridir Drc Kolejleri.