ÖZEL DRC OKULLARI

E-store

Ataşehir Özel Okul Fiyatları

Ataşehir özel okulları birçok öğrenciye; gerek okul, gerek lise, gerek üniversite sınavlarına donanımlı bir şekilde hazırlanabilmesi için alanında uzman eğitim kadrosu ile öğrencilerine eğitim vermektedir. Sadece okul ve sınav donanımı değil; aynı zamanda öğrencilerimize sosyal beceriler de kazandırıyoruz. Çok çeşitli olanaklara sahip özel okullarımız eğitim öğretimin yanı sıra öğrencilerimizin kişisel gelişimine destek vermektedir.

Öğrencilerimize birçok olanak sunan DRC özel okul fiyatları ise öğrencinin ilkokul, orta okul, lise düzeyinde olmasına göre farklılık göstermektedir. Özel okul fiyatları ilçelere göre değişmemekte olup tüm okullarımız Milli Eğitim Bakanlığı denetimi ve kontrolü altındadır. Bizi diğer özel okullardan ayıran farkımız, öğrencilerimizin yaratıcılığı geliştirecek alternatifler bulundurmamızdır. Bunlar sanatsal ve bilimsel çalışmalar olmakla beraber, kodlama, tasarım gibi eğitimlerle öğrencilerimizi destekleyerek, onların ilerisi için farklı bakış açıları kazanmasını sağlamaktayız.

DRC özel okullarında ilk hedefimiz öğrencilerimizin donanımlı, mutlu, başarılı birer birey olmalarını sağlamaktır. Öğrencilerimizin en değerli varlıklarımızın olduğu bilinciyle hareket etmekteyiz. DRC özel okullarındaki eğitim ve öğretimin kalitesi, diğer okullarla kıyaslanamayacak kadar yüksektir. 

Ataşehir DRC özel okulları fiyatları için bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.