ÖZEL DRC OKULLARI

E-store

Acıbadem Kolejler

Acıbadem kolejleri Derece Özel Okulları ışığı altında akademik, sportif ve sosyal olarak gelişim gösteren öğrencilerden oluşmaktadır. Başarılarımızın yanında geliştirmekte olduğumuz yenilikçi eğitim modelleri Türkiye çapında eğitim sektörüne yön verir niteliktedir. Derece Koleji bugün, dün ve yarını için çalışmaktadır. Çalışırkende sunduğu yüksek standart hizmet kalitesi ile öğrencilerine, çalışan kurumdaki işçilerine ve topluma da aynı zaman da değer katmaktadır. Özellikle bugün, üretmiş olduğu pek çok eğitim modelinin etkisi ile klasik kalıplaşmış yöntemleri çöpe attırmıştır. Farkındalık ile hareket ederek ülkesine ve değerlerine bağlı bir toplum yetişmesini sağlamaktadır. 

DRC Özel Okulları diğer kurumlardan ayıran belli özellikler bulunmaktadır. Acıbadem'deki kolejler incelendiğin de dediğimizi daha net anlayacaksınız. Eğitimdeki klasik kalıpları tamamen yıkmış olmasından kaynaklanmaktadır. Hayat geçirmiş olduğu modeller ile güçlenmiştir. Farkındalık için yapmış oldukları ise Türkiye çapında takdir edilmiş örnek başarılardır.

Acıbadem'deki özel okulları değerlendirmeye aldığımızda bu faktörler önemli bir kat sayı tutmaktadır. Öğrencilerin geleceğe umut ile ve kaygısız hazırlanmaları gerektiği unutulmadan eğitim verilmelidir. 

Derece Koleji ve Acıbadem'deki Şubeleri

Eğitim kalitemimizden ve hedeflerimizden bahsettik. ''Acıbadem'deki Kolejleri'' kapsamında şubemiz eğitime elverişli şartlardan meydana getirilmiştir. Genel yapısı ve sistemi tamamen bunun üzerine göre yapılandırılmıştır.